UA-171403029-2
Sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Hakkımızda

iqostek.com sigara kullanan bir ekibin sigarayı bırakması ile ortaya çıkan bir projenin sonucudur. Elektronik sigara ile bizlerde sigarayı bıraktık. Bu bizim elektronik sigarayı daha çok kişiye tavsiye etmemize sebep oldu. Tabi etrafımızda bu konuda fazla bilgili kimseler yoktu. Genelde yurtdışı kaynaklarında bilgi ediniyorduk. Zaten asıl işimiz e-ticaret ve reklam sektörüdür. Tabi etrafımızda elektronik sigara talepleri çok olunca bizde kayıtsız kalamadık. Ve bu işe girmeye karar verdik. Ama tam manası ile bilgi edinmek için yurt dışından bu konuda çalışan firmalar ile tek tek görüşrmelerimiz neticesinde satacagımız elektronik Sigara markaları olarak Red Kiwi, delirium, Joyeterch başta olmak üzere en kaliteli elektronik sigara markalarını tercih ettik. En kaliteli likit için dekang ve Flavour art likitlerini satmaya karar verdik. Şu an diğer sitelere kıyasla En Ucuz Elektronik Sigara Likiti bizim site satılmaktadır. 
 
Mizyonumuz
 
Elektronik Sigara ile sigarayı bıraktırmak daha sağlıklı bir nesil için yaşamak.
 
Vizyonumuz
 
Elektronik sigara dışında daha etkili sigara bıraktırma ürünlerini araştırmak ve gerekli izinler ile ülkemizde satışa sunmak.
 
Ekibimiz
 
Her geçen gün kendini sigara bıraktırma konusunda geliştiren ekibimiz size sadece satış yapmaz. Akabinde takiplerini ve sigara bırakma durumunuzu kontrol eder.
 
Elektronik Sigara satan bir çok firma hangi ürünü satacağından daha çok en karlı hangisi diye düşünür. Bu konuda devamlılıkları olmaz. Sabit telefonları ve adresleri yoktur. Nedeni bazılarının sahte ve kalitesiz ürün satmaktır. 

Back to Top